(Turkish) BASINDA BGL – 2014 YILI

TEKSTİL BGL İLE ‘NEREYE SIĞACAĞIM’ DEMİYOR

2 Mayıs 2014

Tekstil lojistiğinde güçlü bir tecrübe ve hizmet yeteneğine sahip olan Barsan Global Lojistik, tekstil ithalat ve ihracatçısının global taleplerine yerinde çözümler sunuyor. BGL Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Çaptuğ, ”Türk tekstil sektörünün önemli şirketlerinin özellikle Rusya, Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu pazarındaki hızlı mağaza açma stratejileri doğrultusunda bu coğrafyalarda aktarma merkezi depolarımızı büyütme çalışmaları içerisindeyiz” diyerek yakın gelecekte bu bölgelerde depolama kapasitesinde ciddi artışa gideceklerini açıklıyor.

BARSAN LOJİSTİK 300 ADET YENİ ARAÇ ALDI 

2 Nisan 2014

Mercedes-Benz Türk, bu yıl da rekor bir teslimat gerçekleştirdi. Barsan Lojistik tarhinin en byük alımını gerçekleştirerek 300 adet Actros’u filosuna kattı. Firma ”5 Yıldızlı Satış” olarak nitelendirdiği anlaşma ile Barsan’a; alım, takas, finans, servis ve bakım hizmetlerini sunacak.

BARSAN LOJİSTİK’İN DEV FİLO ALIMLARI SÜRÜYOR

1 Nisan 2014

Uluslararası nakliye, gümrük müşavirliği, depo ve stok yönetimi hizmetleri sunan Barsan Global Lojistik A.Ş.’ye 300 adet Mercedes-Benz Actros 1841 LSNR törenle teslim edildi. Bu büyük filo satışı kapsamında, Barsan Global Lojistiğe servis, finansman sigorta hizmetleri de sunuluyor.