DÜŞÜNCE HIZINDA LOJİSTİK

En önemli kozumuz hızımız. Taşıma, depolama ve gümrükleme servislerimizi düşünce hızında veriyoruz. Ürettiğimiz çözümler, o sırada gelen talebe özgü ve duruma özel.

ENTEGRE LOJİSTİK HİZMETİ

50 ülkedeki 100’den fazla merkezimizle entegre lojistik hizmeti veriyoruz. Müşterilerimize operasyonlarını güçlendiren ve hızlandıran yenilikçi ve inovatif hizmetler sunuyor, operasyon yaptığımız tüm bölgelerde müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa sürede ve en iyi şekilde cevap verebilecek esnek ve hızlı hareket edebilen yapıları kuruyoruz.

Sınırları aşan taşımacılık hizmetimizle Türkiye’deki herhangi bir havaalanından dünyanın herhangi bir noktasına çıkış yapabildiğimiz gibi, farklı ülkelerdeki lojistik merkezlerimizin birbirleri ile ile trafik sağlama özelliği sayesinde, ülkeler arasında doğrudan ticaret imkanı sunuyoruz.

Nakliye, gümrükleme, antrepo, depo hizmetlerimiz entegre olarak birbirini takip eden ve tetikleyen yapıda kurulu. Bu sayede müşterilerimize ‘uçtan uca’(End-to-end) hizmet veriyoruz. Sipariş aşamasından teslim aşamasına kadar verilen tüm farklı hizmetler birbirlerine entegre olarak izleniyor ve raporlanıyor.

“Yerinde, anında, yenilikçi ve çözüm odaklı…”

Bir markanın ürünleriyle ilgili depolama, nakliye, gümrükleme konusunda gerekli tüm aşamaların sorumluluğunu üstleniyoruz. Üretilen malın teslim alınarak depolanması, gideceği şehir ya da ülkeye nakledilmesi, depo tanzimi, satışın yapılacağı mağazaya ulaştırılması, elde kalan ya da geri gitmesi gereken atıl malın yeniden toparlanması ve iade edilmesi (tersine lojistik) hizmetlerini vererek, stoklarını küçültüyoruz, müşterilerimizin maliyetini azaltıyoruz.

Müşterilerimize operasyonlarını güçlendiren ve hızlandıran yenilikçi ve inovatif hizmetler sunuyor, tüm bölgelerde müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa sürede ve en iyi şekilde cevap verebilecek esnek ve hızlı hareket edebilen yapıları kuruyoruz.

Yönetim modellerimizi, müşterilerimize özel tahsis ettiğimiz müşteri hizmetleri yetkililerimiz ve bu yetkililere bağlı çalışan takımlarımız üzerine oluşturduk. Sektörel uzmanlığımız ile özellikle dış ticaret mevzuatı ile ilgili konularda müşterilerimize artı değer yaratıyoruz. Konularında uzmanlaşmış müşteri temsilcilerimiz, müşterilerimize özel talep ve sorunları ile ilgili “yerinde ve anında” çözümler sunuyor.

Özellikle hedef pazarların dış ticaret mevzuatı konusundaki deneyimimiz ve uzmanlığımız müşteri tatminini en üst düzeye taşıyor.

NEDEN FARKLIYIZ?

1. Ülkeler arasında doğrudan ticaret imkanı sağlıyoruz

2. Sermaye ve stok maliyetini azaltıyoruz

3. Stokları küçültüyoruz

4. Opsolote malzeme riskini azaltıyoruz