HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

asf

Tüm dünyada oluşturduğumuz geniş hizmet ağı ile tüm müşterilerimizin uluslararası havayolu taşımaları ve tamamlayıcı servis taleplerini karşılayacak hava nakliye hizmeti sunuyoruz.

Sahip olduğumuz IATA belgesi ile Türkiye havalimanlarından dünyanın her noktasına çıkış yapabiliyoruz. İhtiyaç duyulan hızda yine dünyanın her yerinden Türkiye’ye en optimal çözümlerimizle talepleri karşılıyor, IATA ile ICAO yönetmelikleri kapsamında tüm havayolu şirketleri ile tüm ülkelere hava taşımacılığı gerçekleştiriyoruz.

Barsan Global Lojistik olarak hızın, zamanında ve doğru taşımacılığın ön plana geçtiği hava taşımalarında özellikle dünya üzerinde stratejik önem oluşturan lojistik merkezlerimizle üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi esnekliğimizle hava taşımalarında da müşteri memnuniyetimizde artı değer yaratıyoruz.

ABD– Çin arasındaki cross trade servisimizle, Çin’den ABD’ye ithalat taşımaları gerçekleştiriyoruz; Almanya– Çin hattında aktif rol üstleniyoruz.

Hava taşımacılık çözümlerinde yeni rotalarda konsolidasyon hizmet ağını her geçen gün daha da genişleterek, standart transit süreli hizmetin ötesine geçiyoruz; farklı havayolu alternatifleriyle ekspres hizmetler sunuyoruz.

Asya

Hong Kong, Shanghai, Nanjing, Ningbo, Beijing, Xiamen, Guangzhau, Tayvan ve Kore düzenli konsolide servisi
48– 72 saatte kapıdan– kapıya teslimat.

Avrupa

Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, İtalya, İngiltere’den hergün konsolidasyon
24 saatte garantili kapıdan– kapıya teslimat

Amerika

New York, Los Angeles, Miami, Phoenix, Houston, Dallas, Atlanta, Chicago, Toronto– İstanbul haftalık düzenli kondolide servisi
48– 72 saatte kapıdan kapıya teslimat

IATA sertifikası,

Zaman kriterine uygun ekonomik havayolu alternatifi,

Özellik arz eden kargo taşımacılığı,

Online tracking olanağı,

Dünyanın her yerine yükleme yapabilme,

Door- to– door hava kargo taşımacılığı