SORUMLU, ESNEK, GÜVENİLİR VE DİNAMİK

Sorumlu, güvenilir, esnek ve dinamik yapılanmamızla her zaman daha iyiye ulaşmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz, hizmetlerimizde sağlam, dinamik, teknolojik altyapımız ile müşteri taleplerinin ve beklentilerinin bir adım önünde olarak, müşterilerimizin her zaman bir numaralı tercihi olmak.

Bu vizyonla, yurt içi ve yurt dışında sunmuş olduğumuz hizmetlerde en güvenilir ve en verimli çözümler sunarak müşterilerimizin değer ve farklılık yaratmalarına yardımcı oluyoruz. Hizmet kalitesinden ödün vermeyerek müşteri memnuniyetine odaklanıyoruz.

Barsan Global Lojistik’i sektördeki diğer lojistik şirketlerinden farklı kılan ve dünya çapında bir oyuncu haline dönüştüren en önemli unsur, kendisine özgü yönetim modeli.

Bu modelde aynı merkezde bulunsalar bile kaliteli hizmet konusunda birbiriyle yarışan, aynı anda lojistik sektörünün tüm hizmetlerini verebilen (nakliye, gümrükleme, depolama, faturalama) deneyimli ve dinamik gruplar yer alıyor.

Türkiye’de ve dünyada iş yapmak için gereken bütün kalite sistem belgelerine sahibiz. Böylece müşterilerimize verdiğimiz hizmetin standardını ve operasyon kalitesini sürekli iyileştiriyoruz.

Çalışan sağlığı, iş güvenliği, karbon salınımı konularına odaklandık.

İnsan kaynağımıza çok önem veriyoruz. Her düzeydeki elemanımız sürekli eğitimden geçiyor. Sürücü eğitimlerimiz sektör standartlarının çok üzerinde
Barsan’da işe başlayan çalışanlara global iş deneyimi ve çok yönlü kariyer hedefleri koyuyoruz. Bölge ve lokal ofis çalışanlarına insiyatif tanıyoruz ama her aşamada bizi bilgilendirmelerini şart koşuyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliği bilincinin yaygınlaştırılması amacı ile eğitimler düzenliyor, paydaş toplantıları yapıyoruz. Uluslararası TIR şoförü yetiştirme programı çerçevesinde yol güvenliğini en üst seviyeye çıkarıyoruz.

Dünya çapında büyürken dünyayı koruyan, değer yaratan, en güvenilir sistemlere ve hizmet kalitesine sahip çözüm ortağı olmak için çalışıyoruz.