HAKKIMIZDA

1982 yılında Kamil Barlın tarafından İstanbul Karaköy’de gümrük müşavirlik firması olarak kurulan Barsan, bugün 36 ülkede 78 lojistik merkeziyle ABD’den Çin’e, Avrupa’dan Asya’ya çok geniş bir coğrafyada entegre lojistik hizmet veren bir dünya markası.

37 yıllık tecrübemizle ve entegre taşıma sistemlerimizle global şirketlerin çözüm ortağı olarak dünyayı bir ucundan diğer ucuna kat ediyoruz. Bu yüzden “Dünya avucumuzun içinde” diyoruz.

Temel stratejimiz; dünya çapında büyürken dünyayı koruyan, çalışanları için en güvenli iş ortamına ve müşterileri için en güvenilir sistemlere ve hizmet kalitesine sahip çözüm ortağı olmak.

Felsefemiz, inancımız ve özümüzü üç kelimeyle özetliyoruz:

“Düşünce hızında lojistik”

36 ülke ve 78 farklı lokasyonda dev operasyon gücümüzle ile iş dünyasının ihtiyacı olan tüm lojistik hizmetleri  sağlıyoruz.

BGL olarak dünyanın Gayri Safi Milli Hasılası (GSMH) en büyük ülkelerinde faaliyet gösteriyoruz. Bugün itibariyle BGL’nin lojistik hizmet verdiği ülkelerin toplam GSMH’sı, dünya ekonomisinin %82,32’sini oluşturuyor. Yeni açacağımız merkezlerle 2019 sonunda dünya ekonomisinin %94,89’unu oluşturan ülkelerde olacağız.