MARKA KİMLİĞİ

asf

Barsan Global Lojistik olarak, kurulduğumuz ilk günden itibaren uluslararası bir marka olma yolunda güvenle ilerliyoruz. Uluslararası organizasyon yapımız teknolojik altyapımız, deneyimimiz ve gücümüzle tüm lojistik hizmetlerini düşünce hızında gerçekleştirirken, iletişim stratejimizi de aynı platform üzerinde kuruyoruz. Ulusal sınırlar içinde sektör lideri olmak ve bunu uluslararası arenaya taşımak için marka olmanın gerekliliğine inanıyoruz.

Bilindiği gibi marka olabilmenin ilk kuralı, kurumun tüm iletişim faaliyetlerinde bütünlüğü koruyabilmesidir. Yapacağımız her turlu görsel iletişimde önceden belirlenmiş ölçütlere ve kurallara uymak, kurumsal kimliğimizin yerleşmesini sağlayacak ve marka imajımızı güçlendirecektir.

BGL kurumsal kimlik kılavuzu, “uluslararası bir marka yapma hedefimiz doğrultusunda iletişim profesyonellerine yardımcı olmak amacıyla hazırlandı. BGL Kurumsa Kılavuzu, iletişim faaliyetlerinde yol gösterici olarak görülmeli; ayrıntılarıyla incelenerek tüm uygulamalarda başvurulmalı ve gösterdiği kurallara uyulmalıdır.

Logonun doğru kullanımı için yönergeleri aşağıdaki butona tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Logonun doğru kullanımı için yönergeleri aşağıdaki butona tıklayarak öğrenebilirsiniz.

KURUMSAL MARKA KILAVUZU

LOGO KORUMA ALANI

RENKLER

TEMEL KULLANIM

ZEMİNLİ LOGO KULLANIMI

DİKEY LOGO

ZEMİNLİ DİKEY LOGO