MERKEZLERİMİZ

TÜRKİYE İLETİŞİM BİLGİLERİ

İSTANBUL – MERKEZ OFİS:
Merkez Mah. Darülacaze Cad. Nadide Sk. No: 1 34381 Şişli, İSTANBUL
Telefon: +90 212 222 70 00 Fax: +90 212 222 72 06 İletişim: info@barsan.com

İSTANBUL – TIR İŞLETME DİREKTÖRLÜĞÜ:
Hastane Mah. Orgeneral Nurettin Baransel Cad. No: 48 34555 Hadımköy, İstanbul
Telefon: +90 212 771 33 50 Fax: +90 212 771 33 59

İSTANBUL – AVRUPA:
TCDD Gümrüklü Ambarlar Sahası 13 No’lu Antrepo Halkalı Gümrüğü 34113, Küçükçekmece, İstanbul
Telefon: +90 212 678 36 00 Fax: +90 212 678 43 00 İletişim: avrupa@barsan.com

İSTANBUL – HADIMKÖY:
Hastane Mah. Orgeneral Nurettin Baransel Cad. No:48 34555 Hadımköy, İstanbul
Telefon: +90 212 771 33 50 Fax: +90 212 771 33 59 İletişim: hadimkoy@barsan.com

İSTANBUL – ATATÜRK HAVALİMANI:
Yeşilköy Mah.Atatürk Cad. EGS Business Park Blokları B3 Blok Zemin Kat No:47-48 Yeşilköy, İstanbul
Telefon: +90 212 465 90 60 Fax: +90 212 465 90 69 İletişim: ahl@barsan.com

İSTANBUL – ANADOLU:
Fatih Mahallesi Yakacık Caddesi. No: 38 34885 Sancaktepe, İstanbul
Telefon: +90 216 311 03 20 Fax: +90 216 311 03 31 İletişim: anadolu@barsan.com

İSTANBUL – KURTKÖY:
Merkez Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. Balaban Sok No:4 Orhanlı Beldesi 34956 Tuzla, İstanbul
Telefon: +90 216 394 55 66 Fax: +90 216 394 56 08 İletişim: kurtkoy@barsan.com

TEKİRDAĞ – ÇERKEZKÖY:
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yıldırım Beyazıt Mah. Sanayi Bulvarı No:215 Çerkezköy, Tekirdağ
Telefon: +90 282 758 39 20 Fax: +90 282 758 39 27 İletişim: cerkezkoy@barsan.com

TEKİRDAĞ – ÇORLU:
Karamehmet Mahallesi Avrupa Serbest Bölgesi Adnan Arısoy Bulvarı No:1/2/3 Ergene, Tekirdağ
Telefon: +90 282 691 10 72 Fax: +90 282 691 11 97 İletişim: corlu@barsan.com

BURSA:
Doğanköy Cumhuriyet Caddesi No:1 16370 Nilüfer, Bursa
Telefon: +90 224 242 70 00 Fax: +90 224 243 36 81 İletişim: bursa@barsan.com

KOCAELİ:
Mimar Sinan Mahallesi Petkim Park 2 Sitesi Kat:3 A1 Blok 13-18 Körfez, İzmit, Kocaeli
Telefon: +90 262 754 17 61 (62 – 63) Fax: +90 262 754 17 66 İletişim: gebze@barsan.com

İZMİR:
Alsancak Mah. 1456 Sok. No. 16 B Baro Han 35220 Konak, İzmir
Telefon: +90 232 464 43 07 Fax: +90 232 421 58 64 İletişim: izmir@barsan.com

MANİSA:
Muradiye Mah. Sanatkarlar Cad. No: 7/A 45140 Yunusemre, Manisa
Telefon: +90 236 214 06 00 Fax: +90 236 236 10 69

DENİZLİ:
Kocabaş Kasabası Kocaçukur Mevkii Denizli Afyon Karayolu 22. km 20330 Honaz, Denizli
Telefon: +90 258 814 56 78 Fax: +90 258 814 57 70

ANKARA:
Mustafa Kemal Mah.2159. Sokak No:4/4 06520 Balgat, Çankaya, Ankara
Telefon: +90 312 212 17 76 Fax: +90 312 212 19 94 İletişim: ankara@barsan.com

MERSİN:
Camii-Şerif Mah. Çakmak Cad. Gökçe İş Merkezi No:19 K:7/7 33120 Akdeniz, Mersin
Telefon: +90 324 232 63 55 Fax: +90 324 237 55 82 İletişim: mersin@barsan.com

ADANA:
Cumhuriyet Mah. İncirlik Bulvarı .No:90 İncirlik Sarıçam, Adana
Telefon: – Fax: – İletişim:

GAZİANTEP:
Aydınlar Mah. 3074 Sk. No : 2 B. Blok  Gaziantep – Şehit Kamil
Telefon: – Fax: – İletişim:

HATAY – İSKENDERUN:
Çay Mahallesi 5. Temmuz Cad. Otel No:42 31104 İskenderun, Hatay
Telefon: +90 326 614 14 80 İletişim: iskenderun@barsan.com

DİYARBAKIR:
Hashavar Mah. Diyarbakır Metal İşleri Küçük San. Sit. No: A4 Diyarbakır
Telefon: – Fax: – İletişim:

ERZURUM:
Saltuklu Mah. 2. Sanayi Cad. No : 2 Aziziye – Erzurum
Telefon: – Fax: – İletişim:

 

AVRUPA İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

ALMANYA – NÜRNBERG:
(HQ) Barsan Global Logistik GmbH Wetzlarer Str. 39 D-90427 Nürnberg, Almanya
Telefon: +49 911 255 68 0 Fax: +49 911 255 68 20 İletişim: nurnberg@barsan.com

ALMANYA – STUTTGART:
Stuttgart BGL GmbH Schlosser Str. 10 D – 72622 Nürtingen, Stutgart, Almanya
Telefon: +49 7022 708 75 0 Fax: +49 7022 708 75 110 İletişim: stuttgart@barsan.com

ALMANYA – FRANKFURT 1:
Deutschland GmbH Airfreight Office Im Taubengrund 3-5 D- 65451 Kelsterbach, Frankfurt, Almanya
Telefon: +49 6107 987 63 0 Fax: +49 6107 987 64 9 İletişim: frankfurt@barsan.com

ALMANYA – FRANKFURT 2:
Deutschland GmbH Mönchhofalle 1 D – 65451 Kelsterbach, Frankfurt, Almanya
Telefon: – Fax: – İletişim: hessen@barsan.com

ALMANYA – HAMBURG:
Hamburg Barsan Global Logistik GmbH Tempowerkring 19, 21079 Hamburg, Almanya
Telefon: +40 79 012 740 742 Fax: +40 79 012 743 İletişim: hamburg@barsan.com

ALMANYA – REMSCHEID:
Remscheid BGL GmbH Lüttringhauser Str. 129 D- 42899 Remscheid, Düsseldorf, Almanya
Telefon: +49 21 91 98 30 10 Fax: +49 21 91 98 30 130-131 İletişim: remscheid@barsan.com

ALMANYA – BERLİN:
Barsan Global Logistik GmbH Am Zeppelinpark 39 D-13591 Berlin, Almanya
Telefon: +49 030 367 27 99 0 Fax: +49 030 367 27 99 29 İletişim: berlin@barsan.com

ALMANYA – MÜNİH:
Munich BGL GmbH Maria-Probst-Str.37 D-80939 Münih, Almanya
Telefon: +49 893 188 06 0 Fax: +49 893 188 06 20 İletişim: munchen@barsan.com

ALMANYA – HANNOVER:
Hannover Barsan Global Logistik GmbH Anderter Str 137 D-30559 Hannover, Almanya
Telefon: +49 511 563 583 3 Fax: +49 160 956 548 49 İletişim: hannover@barsan.com

İNGİLTERE – COVENTRY:
Unit H6, Pilgrims Walk, Prologis Park. Keresley, Coventry CV6 4QG İngiltere
Telefon: +44 02476 339 780 Fax: +44 02476 332 296 İletişim: coventry@barsan.com

FRANSA – PARİS:
ZAC des Demoiselles 21 Avenue Des Frères Lumière 95190- Goussainville, Paris, Fransa
Telefon: +33 139 33 16 50 Fax: +33 139 33 16 60 İletişim: paris@barsan.com

FRANSA – LYON:
2 Rue Jean Francois Crassard 692720 Saint-Laurent- De- Mure, Lyon, Fransa
Telefon: +33 478 90 11 59 Fax: +33 970 62 02 63 İletişim: lyon@barsan.com

İTALYA – MODENA:
Barsan Italia SRL Via Dei Trasporti 15 41012 Carpi, Modena, İtalya
Telefon: +39 059 68 74 47 Fax: +39 059 655 07 33 İletişim: modena@barsan.com

İSPANYA – BARSELONA:
Salinas 23-25, Polg Ind Las Salinas 08830 St. Boi De Llobregat, Barselona, İspanya
Telefon: +34 93 68 23 142 Fax: +34 93 68 24 864 İletişim: barcelona@barsan.com

POLONYA – KATOWICE:
Barsan Global Logistics Polska Sp Z.O.O UL.Galeczki 61 41-500 Chorzow, Polonya
Telefon: +48 32 346 17 27 Fax: +48 32 346 17 28 İletişim: katowice@barsan.com

POLONYA – LODZ:
Barsan Global Logistics Polska Sp Z.O.O 95-200 Pabianice , ul.Lutomierska 50, Lodz, Polonya
Telefon: – Fax: – İletişim:

MACARİSTAN – GYÖR:
Barsan Global Logistic KFT, Szentiváni út 2, 9027 Györ, Macaristan
Telefon: +36 703 975 233 Fax: +48 797 764 880 İletişim: gyor@barsan.com

HOLLANDA – ROTTERDAM:
World Trade Center Beursplein 37, 3011AA, 30223, 3001DE Rotterdam, Hollanda
Telefon: +31 85 0660 942 İletişim: rotterdam@barsan.com

İSVİÇRE – BASEL:
Barsan Global Logistik GmbH Pratteln 4133 Basel, İsviçre
Telefon: +41 078 726 10 37 İletişim: basel@barsan.com

BELÇİKA – GENT:
Korte Mate 5, 2nd Verdieping – Haven 4245H B 9042 Desteldonk, Gent-Zeehaven, Belçika
Telefon: +32 937 909 65 Fax: +32 488 05 17 80 İletişim: gent@barsan.com

ROMANYA – TEMEŞVAR:
Ghiroda Commune, 4th Aviatorilor Avenue, Premises VGP Park, Hall A2, Mezzanine, Office 4,
Temeşvar, Romanya    İletişim: timisioara@barsan.com

İRLANDA – DUBLİN:
Barsan Global Logistics (IE) Limited Unit 9, Century Business Park Melville Road,
Finglas Dublin 11,İrlanda  Telefon: +353 (0)1 864 2226 İletişim: dublin@barsan.com

BEYAZ RUSYA – MİNSK:
Barlın Global Lojistic LLS Unitary Enterprise TLC, Prilesie, 223065
Republic of Belarus 18th km of Mogilev motorway, 1 Minsk District, Minsk Region, Belarus
Telefon: +375 44 55 66 291 İletişim: minsk@barsan.com

 

AMERİKA İLETİŞİM BİLGİLERİ

ABD – NEW YORK:
Barsan Global Logistics 36 W 44. Street STE 1212 New York NY 10036
Telefon: +1 212 203 06 83 Fax: +1 201 773 07 31 İletişim: newyork@barsan.com

ABD – NEW JERSEY:
2344 US-130 Dayton, New Jersey 08810
Telefon: +1 732 230 37 48 Fax: +1 201 773 07 31 İletişim: newjersey@barsan.com

ABD – LOS ANGELES:
2037 W 17th St Long Beach CA 90813
Telefon: +1 562 435 27 29 Fax: +1 201 773 07 31 İletişim: losangeles@barsan.com

ABD – CHICAGO:
200 Howard Ave Ste 260 Des Plaines, IL 60018
Telefon: +1 224 938 97 84 Fax: +1 866 718 79 84 İletişim: chicago@barsan.com

ABD – HOUSTON:
1401 S 16th St, suite # 100 La Porte, TX 77571
Telefon: +1 832 649 58 39 Fax: +1 201 773 07 31 İletişim: houston@barsan.com

ABD – MIAMI:
7955NW 12th St Unit # 401 Miami; FL 33126
Telefon: +1 305 468 37 61 Fax: +1 201 773 07 31 İletişim: miami@barsan.com

ABD – SAN FRANCISCO:
1101 Marina Village Parkway, Suite 201 Alameda, CA 94501
Telefon: +1 510 757 1099 – 11 12 Fax: +1 510 871 4701 İletişim: sanfrancisco@barsan.com

ABD – ATLANTA:
3399 Peachtree Road NE Suit#400 Atlanta GA 30326
Telefon: +1 404 751 50 92 – 93 Fax: +1 201 773 07 31 İletişim: atlanta@barsan.com

KANADA – TORONTO:
5925 Airport Road, Suite 130 Mississauga ON L4V 1W1
Telefon: (905) 678-0707 Fax: (866) 282-2680 İletişim: toronto@barsan.com

KANADA – MONTREAL:
015 Rue De L’Eglise #202 Verdun(Montreal), QC H4G2N7
Telefon: (514) 769-0338 Fax: (866) 282 2680 İletişim: montreal@barsan.com

BREZİLYA – SAO PAULO:
Rua Paes Leme, 215 21º Andar, Conj 2116 CEP: 05424-150 Pinheiros, São Paulo-SP
Telefon: +55 11 4420 3831 İletişim: saopaulo@barsan.com

MEKSİKA – MEKSİKO CITY:
Barsan Global Logistics México, S.A. DE C.V. Presidente Masaryk 111 Piso 1 Oficina 110 Col.
Polanco V Seccion Deleg.Miguel Hidalgo C.P. 11560 Ciudad de México, Meksika
Telefon: +52 33 00 59 29 İletişim: mexicocity@barsan.com

 

 

ORTA DOĞU – UZAK DOĞU – ASYA İLETİŞİM BİLGİLERİ

HONG KONG – KWAI CHUNG:
Room 718, 7/F., Asia Trade Centre, 79 Lei Muk Road, Kwai Chung, Hong Kong
Telefon: +852 2940 0576 Fax: +852 2940 0577 İletişim: hongkong@barsan.com

ÇİN – SHENZEN:
Room 618, 6th floor, Tower A, Lushan Building, No.3019, Chunfeng Road, Shenzen, Çin
Telefon: +86 579 856 134 91 Fax: +86 0755 2295 52 58 İletişim: shenzen@barsan.com

ÇİN – YİWU:
Duantou 1st District , 5th Building, No:2 Yiwu Zhejiang, Çin
Telefon: +86 579 856 134 91 Fax: +86 579 856 134 92 İletişim: yiwu@barsan.com

ÇİN – ŞANGHAY:
Tier 1608, No.10 Office-Building Haishanghai Plaza No:990 Da Lian Road, 200000, Şanghay, Çin
Telefon: +86 21 62158060/1/2/3 Fax: +86-21-662158038 İletişim: shanghai@barsan.com

ÇİN – NINGBO:
Room 418, No:132, Renmin Road, Jiangbei District, Ningbo, Çin
Telefon: +86 156 1841 09 12 İletişim: ningbo@barsan.com

GÜNEY KORE – SEUL:
Renaissance Tower Bdg., Rm 1504, 456 Gongdock-Dong, Mapo-Gu, Seul, Güney Kore
Telefon: +82 2719 1903 İletişim: seul@barsan.com

JAPONYA – TOKYO:
Akasaka Buisiness Court, 4-7-6 Akasaka Minato-ku, Tokyo, 107-0052
Telefon: – Fax: – İletişim:

IRAK – ERBİL:
J&K BGL Co. Majdi w/h.Erbil-Iraq Road infornt of Hiran City Number:7 Erbil, Irak
Telefon: +964 750 392 47 54 Fax: +964 751 035 82 91 İletişim: erbil@barsan.com

IRAK – BAĞDAT:
Dora Area, 842 Quarter, 80 Street, 15/4 Land, Bağdat, Irak
Telefon: – Fax: – İletişim: bagdat@barsan.com

KAZAKİSTAN – ALMATI:
Iliyskiy Districk, Baiserke Village, Sultan Beibars Str. 1, 041615 Almati, Kazakistan
Telefon: +82 70 4226 58 07 Fax: +82 10 9036 19 03 İletişim: almati@barsan.com