VİZYON & MİSYON

asf

Vizyonumuz

Dünyanın en önde gelen lojistik markası olmak!

Misyonumuz

Yurtiçi ve yurtdışında sunmuş olduğumuz hizmetlerde en güvenilir ve en verimli çözümler sunarak müşterilerimiz için değer ve farklılık yaratmalarına yardımcı olmak, hizmet kalitesinden ödün vermeyerek müşteri memnuniyetine odaklanmış ve kazanılan güvenilirlik ve saygınlığı devam ettirerek, çalışanlarımıza gurur aşılayarak, ülkemizin geleceği için sorumluluk paylaşarak sektördeki liderliğini sürdürebilmektir.

Sürdürülebilir yaşam çerçevesinde çevreyi korumak, çalışanların kendi içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarabilmelerini sağlamak için “insancıl” ve “özgür” bir çalışma şekli geliştirmek, yürüttüğümüz faaliyetlerde kullandığımız müşteri bilgilerini ve edindiğimiz, işlediğimiz, sakladığımız her türlü bilginin gizlilik, bütünlük ve erişebilirliğini sağlamak, hizmetlerimizde sağlam, dinamik teknolojik altyapımız ile müşteri taleplerinin ve beklentilerinin bir adım önünde olarak müşterilerimizin her zaman bir numaralı tercihi olmaktır.

Değerlerimiz

Barsan Global Lojistik olarak ana hedefimiz; topluma ve çevreye saygılı bir ortamda, yeniliğe açık ve üst düzeyde lojistik bilgisi ve tecrübesi ile kurumsallaşmış bir yapıyla, zamanında, hatasız ve uluslararası standartta üretilen hizmetlerimizin BARSAN kalitesi ile sektörde lider olarak yer almasıdır.

Sunduğu hizmetlerden daha çok müşterinin memnuniyetini sağlamak ve Toplam Sistem Yönetimi Çözümlerin de lider bir firma olarak alanında en öne geçmektir.

Barsan, TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Standardı gereklilikleri doğrultusunda, dünyada giderek bozulmakta olan ekolojik dengeleri koruma altına almak amacıyla, faaliyet alanında yer alan lojistik hizmetlerin başlangıcından sonuna kadar geçen tüm süreçler için de ilkeler belirlemiştir.

Kendimizi müşterilerimizin beklentilerine odaklayarak bu beklentileri yerine getirmek için sıkı çalışmalar yapmaktayız. Verdiğimiz hizmetin aşamasını dikkatle takip ediyoruz.